Brukerdiskusjon:79.161.138.12

Fra Artigpedia, Norges største tulleleksikon
Gå til: navigasjon, søk
Wiki.png

Hei du! Hvordan har du funnet siden? Har det oppstått en informasjonslekkasje mellom Russland og USA??? Stay where you are! Du er sikker på Artigpedia... Vent litt: farfar Anders vil vite navnet ditt. "KÆM E DET??!" - 79.161.138.12... "HÆÆÆ???" - 79.161.138.12!!!

Jaaaha, det vil også si at du kan bidra her. Først dette:

  1. Ta en titt under klar-ferdig-gå, det finner du til venstre på nettsiden. Artig!
  2. Hvis du har et spørsmål kan du sitte i en krok å grine stille dem HeR.
  3. HahahhaHHHHahahahaHAhahahahhahah


Hei, så flott å vise interesse! Du kan logge deg inn og du kan feks. laste opp bilder og slikt... Ha det moro ;) Cartoonist | Jordbærsyltetøy | 26. feb 2009 kl. 18:31 (UTC)

Dette er en diskusjonsside for en uregistrert bruker som ikke har opprettet konto eller ikke er logget inn. Vi er derfor nødt til å bruke den numeriske IP-adressen til å identifisere ham eller henne. En IP-adresse kan være delt mellom flere brukere. Hvis du er en uregistrert bruker og synes at du har fått irrelevante kommentarer på en slik side, opprett en konto eller logg inn så vi unngår fremtidige forvekslinger med andre uregistrerte brukere.

Personlige verktøy